Je jedno či práve začínate podnikať, alebo ste sa už stabilizovali vo Vašom obore. Určite si svojich partnerov vyberáte zodpovedne.
Našim prvotným cieľom je čo najviac Vám uľahčit, tvorbu web stránky, Vášho loga, hlavičkových papierov, či reklamných predmetov.

Pokiaľ hladáte dlhodobého partnera pre tvorbu webstránok, letákov, loga, redizajn či webhosting, ste na správnom mieste. Ak máte akékoľvek otázky ohľadom, našich produktov, alebo sa chcete len nezávezne informovať neváhajte a viužite náš kontaktný formulár v sekcií kontakty.

V dnešnom svete je takmer jedna tretina obyvateľsta pripojená na interaktívnu webovú sieť.

Nie však všetci používatelia vedia naplno využívať tento moderný dopnok vo svoj prospech. Malé, stredné aj veľké firmy používaju internet nielen na komunikáciu medzi sebou, ale hlavne na propagáciu a prezentáciu svojich produktov koncovým zákazníkom.

Ponúkame Vám:

– návrh a tvorbu Loga,
– návrh a tvorbu hlavičkových papierov, obálok s logom firmy, reklamných predmetov,
hosting, Vašej web stránky,
– návrh a tvorba web stránok,
redesign už funkčných web stránok,
– tvorba SEO optimalizácie web stránok,
– reklamné tričká,
– reklamné bannery,
propagácia spoločnosti, internetová a aj tlačená reklama, oslovenie klientov,

Dokážeme pre Vás vytvoriť akúkoľvek internetovú prezentáciu.

Našim cieľom je nielen ponúknuť klientovi graficky podarené dielo, ale zároveň poradiť so štruktúrou web prezentácie a použiť klúčové slová tak, aby boli Vaše stránky jednoducho identifikovateľné pre vyhľadávače na internete. Ďalším základním cieľom je odovzdať klientovi samooblužnú prezentáciu, aby všetky ďalšie aktualizácie a zmeny v obsahu, bol schopný realizovať každý zamestnanec klienta, ktorý má základy práce v kancelárskych aplikáciách ( Word, Excel a pod. ).

Šetríme tým svojim zákazníkom finančné prostriedky vynaložené pri každej zmene, čo i len jedného slova na jeho www stránke. Je to lákavé najmä pre obchodné spoločnosti, obce a mestá, keďže ich potreby aktualizácií www stránok sú naozaj časté.

Pri tvorbe webových aplikácií platí nasledujúci postup:
– Konzultácia s klientom = Pri úvodnej konzultácií s klientom sú stanovené základné požiadavky na prezentáciu – cieľ prezentácie, poprípade cielová skupina zákazníkov, rozsah a štruktúra prezentácie, požiadavky klienta na grafickú náročnosť a individuálne požiadavky na použité technológie. Informácie získané v tejto fáze budú použité pri návrhu štruktúry a designu prezentácie a povedú k efektívnému plánovaniu ďalších krokov procesu realizácie.
– Vytvorenie návrhu = Následne je vytvorený individuálni návrh dizajnu a rozloženie prvkov. Jeho zmysel je zjednotenie prístupu dizajnérov a programátorov s požiadavkami klienta. Z tohoto návrhu je už viditeľná konkretná štruktúra prezentácie a navigačné prvky, s ohľadom na pripadné „Corporate Indentity“ propagačné materiály klienta.
– Odsúhlasenie = Hotový návrh dizajnu a prezentácie je predvedený klientovi na schválenie.
Pokiaľ je klient nespokojný alebo zmenil zámer je pripravovaný nový návrh.
– Tvorba prezentácie =Po odsúhlasení je dizajnový návrh ďalej spracovaný a prispôsobený pre zobrazenie v internetových prehliadačoch. Prezentácia je ďalej doplnená o dynamické prvky a individuálné služby požadované klientom. Dôraz je kladený na dátovú nenáročnosť (rýchlosť načítania na staniciach užívateľov internetu) výslednej prezentácie a jednoduchosť správy údajov.
– Nasadenie do prevádzky = Po vytvorení stránok sa klient rozhodne pre zverejnenie (sprístupnenie) svojej prezentácie prostredníctvom našeho WEBHOSTINGU alebo cez alternatívneho dodávateľa virtuálného priestoru. Zákazkové zhotovenie web prezentácie našou spoločnosťou nieje viazané povinnosťou využívať naše webhostingové služby.
– Aktualizácia = Počas používania webovej prezentácie sa môže vyskitnúť situácia, kedy je web potrebné doplniť o nové informácie alebo doplniť údaje. Túto činnosť môže vzyonávať priamo Z1 design na základe objednávky. Individuálne je vytvorené správcovské rozhranie (je prístupné prostredníctvom internetového prehliadača) prostredníctvom ktorého môže prezentáciu aktualizovať sám klient.
– Reklmaná kampaň = Spoločnosť Z1 design poskytuje klientom komplexné služby. Súčasťou portfólia sú preto aj reklamné produkty, ich realizácia prebieha podobným spôsobom ako návrh a zhotovenie web prezentácie.

Naša spoločnosť Vám ponúka možnost uloženia vašich drahocenných web projektov na 100% overených riešeniach.

Ponuka našich hostingových služieb a ich hlavné výhody.

Služba Minimum Optimum Maximum Z1.sk hosting *
Celková kapacita diskového priestoru 4 000 MB 15 000 MB neobmedzene neobmedzene na základe
požiadaviek web stránky
Aktivačný poplatok Zdarma
Mesačný poplatok ** od 1,99 eura od 3,59 eura od 5,49 eura od 2,39 eura
Perióda zálohovania každých 24 hodín ( zálohujeme weby, maily aj databazy na 14 dní )
Garantovaná dostupnosť 100 %
Dohľad nad funkčnosťou serverov Nepretržite
Záruka ochrany osobných údajov.
 * Určené pre klientov, ktorý sa nevyznajú vo výbere Webhostingu, alebo len nemajú čas riešit nastavenia a pod. a preto nechajú celú túto prácu na nás.** Mesačný poplatok za webhostingové služby účtovaný ročne.
Web hosting si jednoducho objednáte v sekcií kontakty.

Aktívne sa venujeme firemnému designu, tlačovej produkcii.

a realizácií od návrhov logotypov, cez tlač vizitiek a prospektov, označenie predajne a kancelárne, reklamné predmety. Vďaka corporate design-u, ktorý sa snažíme tvoriť, pomáhame podnikateľom budovať ich firemnú identitu a tím uspieťna trhu. Pracujeme vždy s potrebným záujatím, invenciou a poznatkami. Našim cieľom je tvoriť krásne a hlavne funkčné veci, ktoré dávajú zmysel.