Ako vytvárame vaše webové stránky?

Pozrime sa spolu na celý proces krok po kroku …

 

Vytvorenie internetovej stránky je proces pozostavajúci z niekoľkých krokov, pričom každý z nich je dôležitý pre dosiahnutie požadovaného výsledku. V Z1 STUDIO uprednostňujeme osobné stretnutie kde si spolu prejdeme podrobne detaily ohľadom vašej webstránky (zameranie, obsah, jazykové verzie, grafika, atď).

Po úspešnej úvodnej konzultácií sa už môžeme pustiť do prípravy niekoľkých návrhov podľa dohody. Nejedná sa ešte o ostrú verziu internetovej stránky, iba o tzv. náhľad ktorý spolu pri nasledujúcom stretnutí zhodnotíme. Návrh slúži na zobrazenie jednotlivých prvkov na stránke a pohyb medzi jednotlivými sekciami na stránke. Vďaka nemu budete vidieť prototyp Vašej webstránky.

V ďalšom kroku záleží už iba na výbere vhodného návrhu a hneď po Vašom odsúhlasení a dodaní potrebných materiálov sa začína pracovať na finálnej verzii. Tým materiálom sú texty, obrázky, fotografie, preklady, a ostatné veci ktoré má Váš web obsahovať.

Po dokončení práce spolu osobne prejdeme celú webstránku a odskúšame všetky prvky. Dôležitou súčasťou je optimalizácia SEO a kampaň na sociálnych sieťach. Obe služby tiež ponúkame a radi Vám aj s týmto krokom pomôžeme.

Ako sme už viackrát spomenul, uprednostňujeme osobné stretnutie v našej kancelárii v Nových Zámkoch, prípadne na inom Vami zvolenom mieste. V krajnom prípade môžeme využiť aj ostatné formy komunikácie – skype, mobil, email aj sociálne siete. Je už len na Vás ako nás kontaktujete.